Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Van Damme


 • Popular Assassination Games (2011)

  Assassination Games (2011)

  nga Admin Shtuar 537 Shikime / 1 Likes

  Dy vrasës bien dakort për të punuar së bashku, njëri merr hak për gruan e tij dhe tjetri merr fitime nga puna. Shkarko Filmin https://openload.co/f/dOWMnmeTMjs

  Featured
 • Popular Bloodsport (1988)

  Bloodsport (1988)

  nga Admin Shtuar 591 Shikime / 2 Likes

  Frank Dux e ka kaluar jetën e tij duke më të trajnuar nga Tanaka për të marrë pjesë në kumite, i fundit arteve marciale turneu, ku pjesëmarrësit janë të plagosur rëndë, madje edhe vrar&

  Featured
 • Popular Sudden Death (1995)

  Sudden Death (1995)

  nga Admin Shtuar 535 Shikime / 2 Likes

  Një ish zjarrfikës përballet me një grup terroristësh që mbajnë peng zëvendës presidentin dhe të tjerë gjatë finales së Kupës Stanley në NHL. Shkarko Filmin https://openload.co/f/q

  Featured
 • Popular The Shepherd: Border Patrol (2008)

  The Shepherd: Border Patrol (2008)

  nga Admin Shtuar 3,258 Shikime / 9 Likes

  Një ish-polic i New Orleans lufton kartelet e drogës dhe Forcat e ish-Ushtrisë speciale që po kontrabandojn droge nga Meksika në SHBA përmes një qyteti kufitar të Teksasit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jwVJ1

  Featured
 • Popular Desert Heat (1999)

  Desert Heat (1999)

  nga Admin Shtuar 927 Shikime / 4 Likes

  Një familje dhe një bandë e trafikantëve të drogës komandojnë në një qytet në shkretëtirë. Por kur një ish-ushtar elite i cili ndihet fajtor për vdekjen e një miku dhe që d&eu

 • Popular Jean-Claude Van Johnson (2016)

  Jean-Claude Van Johnson (2016)

  nga Admin Shtuar 1,315 Shikime / 1 Likes

  Aktori Zhan Klod Van Dam tashmë i tërhequr nga puna, rikthehet duke marrë identitetin e fshehtë të një agjenti sekret. Shkarko Filmin https://openload.co/f/IFhln_AYEks

  Featured
 • Popular Pound of Flesh (2015)

  Pound of Flesh (2015)

  nga Admin Shtuar 643 Shikime / 0 Likes

  Diken bën një gjest heroik duke ndihmuar një femër në rrezik, përfundon me të në shtrat dhe zgjohet pa një veshkë. Ai këmbëngul për ta marrë sërish sepse kishte premtuar për t

  Featured
 • Popular Maximum Risk (1996)

  Maximum Risk (1996)

  nga Admin Shtuar 1,574 Shikime / 2 Likes

  Një polic zbulon se ka një vëlla binjak të vdekur dhe zë vendin e tij, por përballet me problemet që kishte i vëllai me mafien dhe i duhet t'i zgjidhë. A do arrijë ai të gjejë vrasësin e v&e

  Featured
 • Popular Welcome to the Jungle (2013)

  Welcome to the Jungle (2013)

  nga Admin Shtuar 3,043 Shikime / 5 Likes

  Trajnimi e nje kompanie ne nje ishull tropikal shkon tmerresisht keq. Shkarko Filmin https://openload.co/f/AN8T9C10vZk/

  Featured
 • Popular Swelter (2014)

  Swelter (2014)

  nga Admin Shtuar 1,867 Shikime / 0 Likes

  Në venën e dramës brutale Reservoir Dogs, triller krimi modernë Një histori e dhunës, dhe klasikut perëndimor High Plains Drifter, Swelter është një histori e dhunshme të lakmisë dhe ndëshki

  Featured
 • Popular Lionheart (1990)

  Lionheart (1990)

  nga Admin Shtuar 2,262 Shikime / 5 Likes

  “Lion Gaulltier është një dezertor në Legjionin e Huaj, që mbërrinë shumë vështirë në SHBA. Ai e gjenë vëllain e tij mes jetës a vdekjes dhe kunatën e tij pa paratë e no

  Featured

Kategorit

RSS