Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Robert De Niro


 • Being Flynn (2012)

  Being Flynn (2012)

  nga Admin Shtuar 219 Shikime / 0 Likes

  Duke punuar në një strehë për endacakët në Boston, Nik Flin ri-takohet me babin e tij, një mashtrues dhe poet i vetëshpallur. Duke pasur telashe në jetën e tij personale, Nik lufton me dëshirën p

 • Popular The Bag Man (2014)

  The Bag Man (2014)

  nga Admin Shtuar 596 Shikime / 0 Likes

  Një kriminel kalon kohën e tij në një motel të fshehur, duke pritur për shefin e tij pas vrasjes së disa burrave dhe duke u larguar me një qese misterioze. Shkarko Filmin https://openload.co/f/RpGxMZMmGNM

  Featured
 • Red Lights (2012)

  Red Lights (2012)

  nga Admin Shtuar 294 Shikime / 0 Likes

  Psikologia Margaret Matheson dhe asistenti i saj studiojnë aktivitete paranormale, të cilat i çojnë në hetimin e një psikiku të njohur botërisht, i cili është rishfaqur vite pasi kritiku i tij më i

 • Popular Ronin (1998)

  Ronin (1998)

  nga Admin Shtuar 325 Shikime / 0 Likes

  Një ish-agjent i inteligjencës së SHBA përpiqet për të gjetur një paketë misterioze që kërkohet nga të dy palët irlandezët dhe rusët. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mjh0om-0Mls

 • Popular American Hustle (2013)

  American Hustle (2013)

  nga Admin Shtuar 675 Shikime / 0 Likes

  Irving Rosenfeld, një mashtrues i cili bashkë me partneren e tij Sydney Prosser detyrohen të punojnë për punonjësin e FBI-sëRichie DiMaso, i cili i shtyn ato drejt botës së politikanëve dhe mafias së

  Featured
 • Popular Stone (2010)

  Stone (2010)

  nga Admin Shtuar 494 Shikime / 0 Likes

  Një zjarrvënës i dënuar përpiqet të manipuloj një oficer të lirimit para kohe në një plan për të siguruar lirimin e tij duke e vendosur gruan e tij të bukur në rrugën e Lawman. Shk

 • Popular Dirty Grandpa (2016)

  Dirty Grandpa (2016)

  nga Admin Shtuar 860 Shikime / 0 Likes

  Pak përpara dasmës së tij, një djalosh disi i ngurtë, niset për të shoqëruar gjyshin e tij, një ish kolonel qejfli, në një udhëtim për pushimet e pranverës në Florida. Shkarko Film

  Featured
 • Popular Analyze That (2002)

  Analyze That (2002)

  nga Admin Shtuar 999 Shikime / 0 Likes

  Krimineli Paul Viti lirohet nën kujdestarinë e dr.Ben Sobel, nga ku vetëm më shumë kaos krijohet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/6L8m975ZwYY

  Featured
 • Popular Analyze This (1999)

  Analyze This (1999)

  nga Admin Shtuar 1,033 Shikime / 1 Likes

  Një komedi për një psikiatër, pacienti numër një i të cilit është një shef bandash i pasigurt. Shkarko Filmin https://openload.co/f/VqBMKNj6X_Y

 • Popular Grudge Match (2013)

  Grudge Match (2013)

  nga Admin Shtuar 803 Shikime / 0 Likes

  Dy rivale te vjeter boksi rikthehen nga terheqja e tyre profesionale per t'u ndeshur edhe nje her te fundit, pas nje periushe 30 vjeqare qe nga ndeshja e tyre e fundit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Z9yGR4aHEEo

 • Popular Jackie Brown (1997)

  Jackie Brown (1997)

  nga Admin Shtuar 422 Shikime / 0 Likes

  Një grua në moshë të mesme e gjen veten në mes të një konflikti të madh që ose ka për t'i sjellë një fitim të madh ose do t'i kushtojë jetën... Shkarko Filmin https://openload.co/f

 • Popular The Score (2001)

  The Score (2001)

  nga Admin Shtuar 1,008 Shikime / 0 Likes

  Nje hajdut i regjur shpreson te dale ne pension dhe te jetoje me pasurine e tij te pandershme teksa perpiqet te binde nje djale te ri qe te bejne edhe nje vjedhje te fundit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/dYA2rpG1n0s Shkarko Titrat https://openload.

  Featured
 • Popular Casino (1995)

  Casino (1995)

  nga Admin Shtuar 1,296 Shikime / 0 Likes

  Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/M6c7DQ5_HFs Shkarko Titrat htt

  Featured
 • Popular Sleepers (1996)

  Sleepers (1996)

  nga Admin Shtuar 1,117 Shikime / 1 Likes

  Pas një shakaje që shkon tmerrsisht keq, një grup djemsh dërgohen në qendrën e paraburgimit ku ata janë të brutalizuar; mbi 10 vjet më vonë, ata kanë shansin e tyre për hakmarrje. Shkarko Filmin

 • Popular Goodfellas (1990)

  Goodfellas (1990)

  nga Admin Shtuar 1,842 Shikime / 2 Likes

  Henry Hill dhe miqtë e tij punojnë për t’u ngjitur në hierarkinë e keqbërësve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Ri_3r0RYftU Shkarko Titrat https://openload.co/f/yEMZM8jqMfQ

  Featured
 • Popular Taxi Driver (1976)

  Taxi Driver (1976)

  nga Admin Shtuar 1,261 Shikime / 0 Likes

  Një i paqëndrueshëm mendërisht veteran i luftës së Vietnamit punon natën si shofer taksie në Nju Jork ku dekadenca e ushqen dëshirën e tij për veprime të dhunshme, duke u përpjekur për

  Featured
 • Popular Heat (1995)

  Heat (1995)

  nga Admin Shtuar 2,423 Shikime / 5 Likes

  Nje grup grabitesish bankash fillojne te frikesohen ndaj policise pas nje gabimi te bere ne grabitjen e tyre te fundit… Shkarko Filmin http://abinitio.me/jnTIx Shkarko Titrat http://abinitio.me/JkAu5

 • Popular Little Fockers (2010)

  Little Fockers (2010)

  nga Admin Shtuar 641 Shikime / 0 Likes

  Greg Foker më në fund ka filluar të fitojë respektin e vjehrrit të tij ish-agjent të CIA-s, Xhek Bërns por një provë e rëndësishme ende po i pret: a do të vërtetojë Gregu që ka at&

  Featured
 • Popular The Godfather Part 2 (1974)

  The Godfather Part 2 (1974)

  nga Admin Shtuar 1,804 Shikime / 9 Likes

  Jeta e hershme dhe karriera e Vito Corleone në 1920 Nju Jork është portretizuar ndërsa biri i tij, Michael, zgjeron dhe forcon pushtetin e tij mbi sindikatë që shtrihet nga Lake Tahoe, Nevada para-revolucionit 1958 në Ku

 • Popular Last Vegas (2013)

  Last Vegas (2013)

  nga Admin Shtuar 1,141 Shikime / 1 Likes

  Katër miq 60-e-ca vjeçarë marrin një pushim nga jeta e tyre e përditshme për të organizuar një festë beqarie në Vegas për mikun e tyre të fundit të pa martuar. Shkarko Filmin https://openl

 • Popular Meet the Fockers (2004)

  Meet the Fockers (2004)

  nga Admin Shtuar 1,101 Shikime / 0 Likes

  Të gjitha thehen kur familja Byrnes takon familjen Focker për herë të parë. Shkarko Filmin http://abinitio.me/DcdWY

  Featured
 • Popular Meet the Parents (2000)

  Meet the Parents (2000)

  nga Admin Shtuar 950 Shikime / 0 Likes

  Infermieri mashkull Greg Focker takon prindërit e të dashurës së tij para se ti propozojë për martes, por i ati i saj i dyshimtë është një makth i keq. Shkarko Filmin http://abinitio.me/gIm3K

  Featured
 • Popular Raging Bull (1980)

  Raging Bull (1980)

  nga Admin Shtuar 2,840 Shikime / 2 Likes

  Jeta e një boksieri ku dhuna dhe temperamenti i tij e çojnë në majat e ringut, shkatërrojnë jetën jashtë boksit. Shkarko Filmin http://abinitio.me/I8AYL

  Featured
 • Popular Joy (2015)

  Joy (2015)

  nga Admin Shtuar 9,539 Shikime / 1 Likes

  Filmi tregon për historinë e një familjeje përmes katër brezave dhe gruas që ngrihet për t’u bërë themeluese e një dinastie të fuqishme biznesi familjar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/l6I

  Featured
 • Popular The Intern (2015)

  The Intern (2015)

  nga Admin Shtuar 3,109 Shikime / 0 Likes

  70 vjeçari, Ben Uitaker, zbulon se dalja në pension nuk është ashtu siç e përshkruajnë. Ai bëhet praktikant i moshuar në një kompani blerjesh online, pronarja dhe drejtoresha e të cilës ë

  Featured
 • Popular Heist (2015)

  Heist (2015)

  nga Admin Shtuar 1,710 Shikime / 1 Likes

  Një baba që nuk ka para për të paguar ndërhyrjen dhe trajtimin e vajzës së tij, ndihet i pashpresë. Një nga punonjësit e tjerë të kazinosë, lakmitari Koks, i ofron që të grabisin k

  Featured
 • Popular Men of Honor (2000)

  Men of Honor (2000)

  nga Admin Shtuar 1,769 Shikime / 1 Likes

  Historia e Karl Brasher, Afrikanit të parë Amerikan, inavlidi i parë i luftës, zhytësit të marinës së SHBA-së dhe njeriut i cili e trajnoi atë.

  Featured
 • Popular The Big Wedding (2013)

  The Big Wedding (2013)

  nga Admin Shtuar 1,121 Shikime / 0 Likes

  Një çift sapo i divorcuar duhet, tëvjen në dasmën e fëmijvekështu ata duhet tëbëhen gjoja si jan të martuar.Doni dhe Eli bien dakord, çdo ndodh më pas ….

  Featured
 • Popular Killer Elite (2011)

  Killer Elite (2011)

  nga Admin Shtuar 1,207 Shikime / 1 Likes

  Kur mentori I tij eshte zene rob, nje anetar pensionist I Forcave AjroreSpeciale te Britanise eshte I detyruar te hyje ne aksion. Misioni I tij eshte:Te vrase tre vrasesit e derguar nga Lideri I tyre dinak.

  Featured
 • Popular The Untouchables (1987)

  The Untouchables (1987)

  nga Admin Shtuar 1,139 Shikime / 3 Likes

  Agjenti federal Eliot Nes urdhëron kapjen e Al Kapone-es, për shkak të korrupsionit të shfrenuar ai mbledh vetë një ekip të vogël dhe del në terren.

 • Popular Limitless (2011)

  Limitless (2011)

  nga Admin Shtuar 1,677 Shikime / 0 Likes

  Një shkrimtar, zbulon një droge top-sekrete, e cila i dhuron atij aftësi super njerëzore… Ilaci permban disa sekrete te rrezikshme…

  Featured
 • Popular The Family (2013)

  The Family (2013)

  nga Admin Shtuar 1,016 Shikime / 1 Likes

  Familja Kriminale Mazoni eshte zhvendosur ne Normandi , France , ne programin e mbrojtes se deshmitareve dhe po hasin shume veshtirese te ambientohen per shkak te zakoneve te tyre te ” keqija ” . gjithashtu ata jane nen kercenim e vazhdueshem

  Featured
 • Popular Silver Linings Playbook (2012)

  Silver Linings Playbook (2012)

  nga Admin Shtuar 2,594 Shikime / 1 Likes

  Pas një periudhe në institucionin e të sëmurëve mendor,Pat Solitano kthehet në shtëpinë e prindërve dhe mundohet të rregullojë marrëdëeniet me ish-bashkëshorten e tij.Gjërat bë

  Featured
 • Popular Wag the Dog (1997)

  Wag the Dog (1997)

  nga Admin Shtuar 1,223 Shikime / 0 Likes

  Pak para zgjedhjeve, një mjek dhe një producent Hollivudi bashkojnë përpjekjet për të fabrikuar një luftë në mënyrë që të mbulojnë një skandal seksual presidencialë.Regjisor:B

  Featured
 • Popular Righteous Kill (2008) - Me Titra Shqip

  Righteous Kill (2008) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 753 Shikime / 0 Likes

  Dy detektivë veteran në New York City punojnë ne një çeshtje për kapjen edisa kriminelëve qëkishin kryer një seri vrasjesh dhe që kishin arritur ti shpëtojnë drejtësisë.

  Featured
 • Popular The Good Shepherd (2006) - Me Titra Shqip

  The Good Shepherd (2006) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 2,484 Shikime / 3 Likes

  Histori e trazuar e hershme e Agjencisë Qendrore të Inteligjencës shihet përmes prizmit të jetës së një njeriu të vetëm. Regjisor:Robert De NiroAktorë:Matt Damon, Angelina Jolie, Robert De Niro

  Featured

Kategorit

RSS