Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

George Clooney


 • Popular The Ides of March (2011)

  The Ides of March (2011)

  nga Admin Shtuar 833 Shikime / 0 Likes

  Një anëtar i stafit idealist për një kandidat të ri presidencial merr një kurs përplasje në politikën e pistë gjatë qëndrimit të tij në fillim të fushatës. Shkarko Filmin http

  Featured
 • Popular Money Monster (2016)

  Money Monster (2016)

  nga Admin Shtuar 836 Shikime / 0 Likes

  Në një emision në lidhje me bursat dhe me tregtinë e aksioneve do të krijohet një situatë e pakëndshme, kur një investitor do të shfaqet në emision me një armë dhe duke marrë peng preza

  Featured
 • Popular Syriana (2005)

  Syriana (2005)

  nga Admin Shtuar 713 Shikime / 0 Likes

  Nje epike e lidhur politikisht rreth shtetit te industrise se vajit ne duart e atyre qe jane perfshire personalisht dhe jane prekur nga kjo… Shkarko Serialin https://openload.co/f/_IvX1ONE1CE Shkarko Titrat https://openload.co/f/MTm92lPzW-8/

  Featured
 • Popular Ocean's Thirteen (2007)

  Ocean's Thirteen (2007)

  nga Admin Shtuar 1,440 Shikime / 1 Likes

  Danny Ocean bashkon sërish grupin për një vjedhje të tretë, pasi pronari i kazinos Willy Bank largon nga loja një nga anëtarët e njëmbëdhjetës origjinale, Rubenin. Shkarko Filmin https://openload.co/f

  Featured
 • Popular Ocean's Twelve (2004)

  Ocean's Twelve (2004)

  nga Admin Shtuar 1,694 Shikime / 1 Likes

  Daniel Ocean(George Clooney) rekruton një anëtar më shumë në ekipin e tij në mënyrë që të mund të realizojë tri vjedhje tëmëdha në Europënë këtë pjesë viju

  Featured
 • Popular Ocean's Eleven (2001)

  Ocean's Eleven (2001)

  nga Admin Shtuar 1,121 Shikime / 1 Likes

  Danny Ocean (George Clooney) dhe njëmbëdhjetë bashkëpunëtorët e tij thurin një plan për të grabitur në Las Vegas 3 kazino njëkohësisht. Shkarko Filmin https://openload.co/f/7UVxROW3rBk Shkarko Ti

  Featured
 • Popular The Monuments Men (2014)

  The Monuments Men (2014)

  nga Admin Shtuar 643 Shikime / 0 Likes

  Nje Skuader e pazakonte gjate luftes se Dyte Boterore ka per detyre te shpetoje veprat e artit dhe tia riktheje ata pronareve te tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/rNmEj_Rb8yE

  Featured
 • Popular Hail, Caesar! (2016)

  Hail, Caesar! (2016)

  nga Admin Shtuar 450 Shikime / 1 Likes

  Edi Maniks punon gjthë kohën në studion e tij filmike dhe përveç kësaj përballet dhe me problemet që i nxjerrin aktorët e tij. Kur një aktorët e tij më të mirë rrëmbehet ai b&eum

 • Popular Burn After Reading (2008)

  Burn After Reading (2008)

  nga Admin Shtuar 587 Shikime / 1 Likes

  Një disk i cili përmban të dhënat e një agjenti të CIA-s përfundon në duart e dy puntorëve të një palestri të cilë mundohet ta shesin atë. Shkarko Filmin http://abinitio.me/e9Xb7 Shkark

  Featured
 • Popular Solaris (2002)

  Solaris (2002)

  nga Admin Shtuar 2,012 Shikime / 1 Likes

  Një psikolog i trazuar është dërguar për të hetuar ekuipazhin e një stacioni kërkimor të izoluar orbital në një planet të çuditshëm. Shkarko Filmin http://abinitio.me/pwBVJ Shkarko Ti

  Featured
 • Popular Welcome to Collinwood (2002)

  Welcome to Collinwood (2002)

  nga Admin Shtuar 462 Shikime / 1 Likes

  Kur hajdutit Cosimo i jipet plani për një vjedhje të përsosur nga një i dënuar me burgim të përjetshëm në burg - është lloji i punës që ju ëndërroni për të - ai duhe

 • Popular O Brother, Where Art Thou? (2000)

  O Brother, Where Art Thou? (2000)

  nga Admin Shtuar 580 Shikime / 1 Likes

  Thellë në Jug gjatë viteve 1930, tre të arratisur nga burgu kërkojnë për një thesar të fshehur, ndërsa një ligjvënës i pamëshirshëm i ndjek ata.

  Featured
 • Popular Michael Clayton (2007)

  Michael Clayton (2007)

  nga Admin Shtuar 485 Shikime / 1 Likes

  Një firmë ligji sjell "ndërmjetësin" e saj për të rregulluar situatën, pasi një avokat kishte një problem ndërsa përfaqësonte një kompani kimike që ai e dinte se ajo ishte fajtore n&eum

 • Popular The Men Who Stare at Goats (2009)

  The Men Who Stare at Goats (2009)

  nga Admin Shtuar 561 Shikime / 1 Likes

  Një reporter në Irak mund të ketë historinë e jetës kur ai takohet me Lyn Cassady, një djalë i cili pretendon të jetë një ish-anëtar i Ushtrisë së Tokës së Re të ushtris&

  Featured
 • Popular Tomorrowland (2015)

  Tomorrowland (2015)

  nga Admin Shtuar 2,652 Shikime / 0 Likes

  Një vajzë adoleshente me shumë pasion për shkencën dhe një burrë i cili më parë ka punuar si shpikës, bashkohen për të zgjidhur misterin e një bote në një kohë dhe një di

  Featured
 • Popular The Peacemaker (1997)

  The Peacemaker (1997)

  nga Admin Shtuar 846 Shikime / 2 Likes

  Një kolonel i ushtrisë amerikane dhe një grua civile е mbikëqyrjes duhet тë gjejn armët e vjedhura bërthamore ruse para se ata të përdoren nga terroristët.Regjisor:Mimi LederAktorë:George Clooney, Nic

  Featured
 • Popular Good Night, and Good Luck. (2005)

  Good Night, and Good Luck. (2005)

  nga Admin Shtuar 879 Shikime / 0 Likes

  Gazetari Edward R. Murou përpiqet të diskretitoj senatorin Joseph McCarthy.Regjisor:George ClooneyAktorë:David Strathairn, George Clooney, Patricia Clarkson

  Featured
 • Popular Gravity (2013)

  Gravity (2013)

  nga Admin Shtuar 533 Shikime / 0 Likes

  Nje shkencetar dhe nje astronaut perpiqen te mbijetojne pas nje aksidenti qe peson anija e tyre kozmike ne hapsire. Me aktoret|:Sandra Bullock,George Clooney

  Featured
 • Popular Up in the Air (2009)

  Up in the Air (2009)

  nga Admin Shtuar 2,446 Shikime / 2 Likes

  Shkarko Filmin Shkarko Titrat Me një punë të udhëtojë nëpër vend dhe të pushojë njerëzit nga puna, Ryan Bingham gëzon jetën e tij jashtë orarit të punës, por kupton që kjo jet

  Featured

Kategorit

RSS