Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Al Pacino


 • Popular 88 Minutes (2007)

  88 Minutes (2007)

  nga Admin Shtuar 4,282 Shikime / 6 Likes

  Në ditën që një vrasës serial që ai ndihmoi ta largojë duhejë të ekzekutohej, një psikolog mjeko-ligjor dhe profesor kolegji merr një telefonatë ku informohet se ai kanë mbetur edhe 88 minut

  Featured
 • Popular Donnie Brasco (1997)

  Donnie Brasco (1997)

  nga Admin Shtuar 1,890 Shikime / 1 Likes

  Historia e vertete e nje agjenti te FBI-se i cili futet ne jeten e mafias si nje agjent i infiltruar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/7GHN6s8xMbs

  Featured
 • Popular Scent of a Woman (1992)

  Scent of a Woman (1992)

  nga Admin Shtuar 1,742 Shikime / 1 Likes

  Një djalë i ri nga shkolla Beird, pranon një punë që të kujdeset për një njeri të verbër gjatë fundjavës.Ata do të kalojnë peripeci së bashku dhe do të bëhen miq të

  Featured
 • Popular Ocean's Thirteen (2007)

  Ocean's Thirteen (2007)

  nga Admin Shtuar 1,440 Shikime / 1 Likes

  Danny Ocean bashkon sërish grupin për një vjedhje të tretë, pasi pronari i kazinos Willy Bank largon nga loja një nga anëtarët e njëmbëdhjetës origjinale, Rubenin. Shkarko Filmin https://openload.co/f

  Featured
 • Popular The Humbling (2014)

  The Humbling (2014)

  nga Admin Shtuar 465 Shikime / 0 Likes

  Një aktor i çorientuar pasi tenton të kryejë vetëvrasje ngaqëhumbi papritur dhuntinë e aktrimit, përpiqet të rifitoj forcëne tij të jetës kur i shfaqet një grua lesbike shumë më

 • Popular Scarface (1983)

  Scarface (1983)

  nga Admin Shtuar 4,120 Shikime / 6 Likes

  Në vitet 1980 në Miaminjë emigrant kubanmerr përsipër një kartel të drogës duke rënë pre e lakmisë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OcdjeOmDw6M Shkarko Titrat https://openload.co/f/_XS4ayaYinQ/

 • Popular Heat (1995)

  Heat (1995)

  nga Admin Shtuar 2,423 Shikime / 5 Likes

  Nje grup grabitesish bankash fillojne te frikesohen ndaj policise pas nje gabimi te bere ne grabitjen e tyre te fundit… Shkarko Filmin http://abinitio.me/jnTIx Shkarko Titrat http://abinitio.me/JkAu5

 • Popular The Godfather: Part 3 (1990)

  The Godfather: Part 3 (1990)

  nga Admin Shtuar 1,207 Shikime / 1 Likes

  Duke u përpjekur për të legjitimuar marrëdhëniet e tij të biznesit në 1979 Nju Jork dhe Itali, don Michael Corleone kërkon të falje për mëkatet e tij, duke marrë një aleate te ri nën kr

  Featured
 • Popular The Godfather Part 2 (1974)

  The Godfather Part 2 (1974)

  nga Admin Shtuar 1,804 Shikime / 9 Likes

  Jeta e hershme dhe karriera e Vito Corleone në 1920 Nju Jork është portretizuar ndërsa biri i tij, Michael, zgjeron dhe forcon pushtetin e tij mbi sindikatë që shtrihet nga Lake Tahoe, Nevada para-revolucionit 1958 në Ku

 • Popular The Godfather (1972)

  The Godfather (1972)

  nga Admin Shtuar 1,919 Shikime / 4 Likes

  Patriarku plak i një dinastie të krimit të organizuar i kalon kontrollin e perandorisë së tij klandestine të birit të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/l1p4x38jvVc/ Shkarko Titrat https://openload.co/f/JPypF6ktgd

  Featured
 • Popular Manglehorn (2014)

  Manglehorn (2014)

  nga Admin Shtuar 461 Shikime / 0 Likes

  Vjen një moment në jetë dhe ndjen keqardhje për mjerimin që kapllon ditët e tua nga dështimet. Por, ka gjithmonë të nesërme, është gjithmonë dikush që na ndihmon të gjejmw shpres&e

 • Popular Simone (2002)

  Simone (2002)

  nga Admin Shtuar 1,591 Shikime / 0 Likes

  Një prodhuesi filmash rrezikohet kur ylli i tij largohet, kështu që ai vendos për të digjitalizuar një aktore për të zëvendësuar yllin, duke u bërë një sensacion brenda natës sa gjithku

  Featured
 • Popular Frankie and Johnny (1991)

  Frankie and Johnny (1991)

  nga Admin Shtuar 1,429 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/AbmID Johnny sapo është liruar nga burgu, dhe merr punësohet në një kafene pranë kamerieres Frankie. Frankie është pak vetjake, por Johnny përcaktohet që romanca e tyre do

  Featured
 • Popular Sea of Love (1989)

  Sea of Love (1989)

  nga Admin Shtuar 2,933 Shikime / 2 Likes

  Një detektiv duke duke hetuar një seri te vrasjeve dhe involvohet me një grua që mund të jetë fajtorja.Regjisor:Harold BeckerAktorë:Al Pacino, Ellen Barkin, John Goodman

  Featured
 • Popular The Son of No One (2011)

  The Son of No One (2011)

  nga Admin Shtuar 3,952 Shikime / 0 Likes

  Nje polic i ri ne detyre caktohet te punoje ne zonen e vendlindjes se tij dhe nje sekret i vjeter kerconon te shkaterroje jeten dhe familjen e tij.Nje polic i ri ne detyre caktohet te punoje ne zonen e vendlindjes se tij dhe nje sekret i vjeter kerconon t

  Featured
 • Popular You Don't Know Jack (2010)

  You Don't Know Jack (2010)

  nga Admin Shtuar 1,336 Shikime / 0 Likes

  Një vështrim mb jetën dhe veprën e mjekut dhe avokatit vetëvrasës Jack Kevorkian.

  Featured
 • Popular Carlito's Way (1993)

  Carlito's Way (1993)

  nga Admin Shtuar 2,032 Shikime / 2 Likes

  Ish idënuariRicanështë liruar nga burgu, premton që do të qëndroj larg nga droga dhe dhuna pavarësisht nga rrethi i ti që ka, jeta e ti do të filloj nga jashtë N.Y.C

  Featured
 • Popular Danny Collins (2015)

  Danny Collins (2015)

  nga Admin Shtuar 434 Shikime / 0 Likes

  Nje yll i moshuar i muzikes rok vendos ta ndryshoje jeten e tij pasi zbulon nje leter te shkruar para dyzet viteve nga Xhon Lenon.

 • Popular Righteous Kill (2008) - Me Titra Shqip

  Righteous Kill (2008) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 753 Shikime / 0 Likes

  Dy detektivë veteran në New York City punojnë ne një çeshtje për kapjen edisa kriminelëve qëkishin kryer një seri vrasjesh dhe që kishin arritur ti shpëtojnë drejtësisë.

  Featured

Kategorit

RSS