Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Cate Blanchett


 • Popular Blue Jasmine (2013)

  Blue Jasmine (2013)

  nga Admin Shtuar 542 Shikime / 0 Likes

  Nje banore e shquar ne New York , teper e shokuar nga ngjarjet e fundit qe i kane ndodhur , vendoset ne San farancisko te qendroje tek motra e saj ! Shkarko Filmin https://openload.co/f/OInlzZd3gk4

  Featured
 • Popular Babel (2006)

  Babel (2006)

  nga Admin Shtuar 1,177 Shikime / 0 Likes

  Tragjedia godet një çift të martuar në pushime në shkretëtirat marokiane, një histori që prek dhe ndërhyn në katër familje të ndryshme. Regjisor: Alejandro González Iñárrit

  Featured
 • Popular The Curious Case of Benjamin Button (2008)

  The Curious Case of Benjamin Button (2008)

  nga Admin Shtuar 1,744 Shikime / 0 Likes

  Nje histori e cuditshme. Historia e nje njeriu te quajtur Benxhamin Batten, i cili lindi ndryshe nga te tjeret… Lindi plak, me rudha dhe me kalimin e kohes rinohej deria vdiq nje foshnje.

  Featured

Kategorit

RSS