Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Sean Penn


 • Popular Fair Game (2010)

  Fair Game (2010)

  nga Admin Shtuar 1,158 Shikime / 0 Likes

  Operativës së CIA-s Valerie Plame i zbulohet identiteti nga qeveria si shpagim për një artikull të cilin burri i saj e ka shkruar duke kritikuar administratën e Bushit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/bf1dmEUywMs Shkarko

  Featured
 • Popular The Thin Red Line (1998)

  The Thin Red Line (1998)

  nga Admin Shtuar 1,903 Shikime / 1 Likes

  Çfarë është kjo luftë, në zemër të natyrës?Pse kërkon natyra të sfidojë veten?Pse lufton toka kundër detit?Ka ndonjë fuqi hakmarrëse natyra?Mos vallë ka më shumëse

  Featured
 • Popular The Gunman (2015)

  The Gunman (2015)

  nga Admin Shtuar 1,357 Shikime / 0 Likes

  Një ish-ushtar i forcave speciale dhe kontraktues ushtarak,i cili vuan nga PTSD përpiqet për t’u rilidhur me dashurinë e tij të gjatë prej shumë kohësh, por së pari ai duhet të shkojë në k&

  Featured
 • Popular 21 Grams (2003)

  21 Grams (2003)

  nga Admin Shtuar 404 Shikime / 0 Likes

  Një aksident i frikshëm sjell së bashku një matematikan të sëmurë kritik, një nënë të pikëlluar, dhe një ish të dënuar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/xrwl9h31-Rk

 • Popular Carlito's Way (1993)

  Carlito's Way (1993)

  nga Admin Shtuar 2,034 Shikime / 2 Likes

  Ish idënuariRicanështë liruar nga burgu, premton që do të qëndroj larg nga droga dhe dhuna pavarësisht nga rrethi i ti që ka, jeta e ti do të filloj nga jashtë N.Y.C

  Featured

Kategorit

RSS