Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Adam Sandler


 • Popular 50 First Dates (2004)

  50 First Dates (2004)

  nga Admin Shtuar 620 Shikime / 0 Likes

  Henry Roth, është një njeri i frikësuar nga angazhimeit derisa ai takon Lucin e bukur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/U3G3AEioVUo Shkarko Titrat https://openload.co/f/SQTGi3H655w

 • Popular The Longest Yard (2005)

  The Longest Yard (2005)

  nga Admin Shtuar 1,280 Shikime / 0 Likes

  Pol “Laraman” Kruja ishte një superyll i ragbit, ama ajo kohë për të ka përfunduar. Kur arrestohet nën akuzën që po ngiste makinën i dehur, Poli merr vesh se ishte kërkuar që veçan&

  Featured
 • Popular Blended (2014)

  Blended (2014)

  nga Admin Shtuar 1,778 Shikime / 2 Likes

  Pas nje takimi te shkuar keq nje burre dhe nje grua e gjejne veten ne njësituatfamiljaresh. Ndersa ndjenjat per njeri tjetrin rriten jane femijet e tyre ata qe perfitojne . Shkarko Filmin https://openload.co/f/9NPYKqy0jJs Shkarko Titrat https://openl

  Featured
 • Popular Just Go with It (2011)

  Just Go with It (2011)

  nga Admin Shtuar 3,088 Shikime / 5 Likes

  Në një udhëtim të fundjavës në Hawaii, një kirurg plastik bind asistenten e tij i kërkon të shtiret si gruaja e tij e ndarë, në mënyrë që të mbulojë një gënjesht&eum

  Featured
 • Popular Grown Ups (2010)

  Grown Ups (2010)

  nga Admin Shtuar 3,113 Shikime / 3 Likes

  Pasi trajneri i basketbollit të shkollës së mesme ndërron jetë, pesë miq të mirë dhe ish lojtarët e tjerë të skuadrës ribashkohen për një fundjavë pushimi në Ditën e Pava

  Featured
 • Popular Happy Gilmore (1996)

  Happy Gilmore (1996)

  nga Admin Shtuar 1,442 Shikime / 0 Likes

  Një lojtar hokej refuzuar vë aftësitë e tij në fushën e golfit për të ruajtur shtëpinë e gjyshes së tij.

  Featured

Kategorit

RSS