Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Russell Crowe


 • Popular American Gangster (2007)

  American Gangster (2007)

  nga Admin Shtuar 518 Shikime / 1 Likes

  Në vitin 1970 në Amerikë, një agjent punon për ta rrënuar perandorinë e drogës së Frank Lucasit, një bos droge i heroinës nga Manhatan, që e sjell drogën mbrenda nga lindja e largët. Sh

  Featured
 • Popular Winter's Tale (2014)

  Winter's Tale (2014)

  nga Admin Shtuar 420 Shikime / 0 Likes

  Nju Jorku është përfshirë nga erërat e Artikut, nga netë të errëta dhe drita të bardha. Një ditë dimri, Piter Lejk (Colin Farrell), jetim dhe mekanik, tenton të vjedhë një shtëpi d

 • Popular Broken City (2013)

  Broken City (2013)

  nga Admin Shtuar 424 Shikime / 2 Likes

  Në një qytet të mbushur me padrejtësi, ish polici Billi Tagart kërkon hakmarrje pasi fajësohet nga njeriu më i fuqishëm: kryetari i bashkisë Nikolas Hostetler. Shkarko Filmin https://openload.co/f/nthpg5dVWOo S

 • Popular Cinderella Man (2005)

  Cinderella Man (2005)

  nga Admin Shtuar 5,002 Shikime / 1 Likes

  Bazuar në jetën e vërtetë të boksierit Xhejms Bradok,një boksieri të cilit karriera e tij mendohej se kishte marrë fund… Shkarko Filmin https://openload.co/f/U1z3tM1-gZc

  Featured
 • Popular The Water Diviner (2014)

  The Water Diviner (2014)

  nga Admin Shtuar 1,201 Shikime / 1 Likes

  “Filmi është i frymëzuar nga ngjarjet e vërteta të Betejës së Galipolit, në Turqi, gjatë Luftës së Parë Botërore”. “Pas vdekjes të së shoqes, një fermer aust

  Featured
 • Popular L.A. Confidential (1997)

  L.A. Confidential (1997)

  nga Admin Shtuar 2,235 Shikime / 1 Likes

  Derisa korrupsioni rritet në në Los Angjelosin e viteve 1950, tre policë - një rrugaq, një brutal, dhe një i dobët - hetojn një seri vrasjesh me markën e tyre të drejtësisë. Shkarko Filmin https:

  Featured
 • Popular The Nice Guys (2016)

  The Nice Guys (2016)

  nga Admin Shtuar 972 Shikime / 1 Likes

  Një dyshe e keq-formuar detektivësh privatë hetojnë vetëvrasjen e një ylli pornoje të viteve 1970 në Los Anxheles. Shkarko Serialin https://openload.co/f/9HmmPcokWhI

  Featured
 • Popular Noah (2014)

  Noah (2014)

  nga Admin Shtuar 762 Shikime / 0 Likes

  Vizione nga Zoti paralajmërojnë Noe’n (Russell Crowe) për katastrofën e ardhshme të botës. Edhe pse ai do mundohet të bindë njerëzit për të keqen që po vjen dhe ti ndihmojë që t&e

  Featured
 • Popular A Beautiful Mind (2001)

  A Beautiful Mind (2001)

  nga Admin Shtuar 2,059 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/9YthnA5ge0Q Shkarko Titrat https://openload.co/f/9ToCnV6XLpM/ Ky Film është një himn përForcën e Vullnetit Njerëzor.Ç’do njeri, që nga momenti që lind e ka brën

  Featured
 • Popular Gladiator (2000)

  Gladiator (2000)

  nga Admin Shtuar 3,006 Shikime / 7 Likes

  Kur një gjeneral romak tradhëtohet dhe familja e tij vritet ngadjali i korruptuar i një perandori, ai shkon në Romë si një gladiator për hakmarrje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/uBbsfEjvRcc/ Shkarko Titrat https:/

  Featured
 • Popular State of Play (2009)

  State of Play (2009)

  nga Admin Shtuar 1,099 Shikime / 0 Likes

  Një ekip i punës hetimore gazetarësh së bashku me një agjent të policisë në përpjekje për të zgjidhur vrasjen e mësueses se një kongresmeni! Shkarko Filmin http://abinitio.me/OtPgE Shkarko T

  Featured

Kategorit

RSS