Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Jackie Chan


 • Popular Who Am I? (1998)

  Who Am I? (1998)

  nga Admin Shtuar 1,442 Shikime / 1 Likes

  Një agjent sekret humbet kujtesën pasi bie nga një helikopter. Operativë të agjencive të tjera vihen në ndjekje të tij, por ai nuk ia ka idenë pse. Shkarko Filmin https://openload.co/f/zukFanJEyfM

  Featured
 • Popular Armour of God 2: Operation Condor (1991)

  Armour of God 2: Operation Condor (1991)

  nga Admin Shtuar 1,087 Shikime / 1 Likes

  Agjenti Jackie është i punësuar për të gjetur arin e Luftës së Dytë Botërore të nazistëve fshehur në shkretëtirën e Saharasë. Ai bëhet bashkë me tre gra. Të cilë

  Featured
 • Popular Armour of God (1986)

  Armour of God (1986)

  nga Admin Shtuar 706 Shikime / 2 Likes

  Jackie Chan dhe ndihmës i tij i paaftë janë dërguar në një kërkim nëpër Evropë për të gjetur një thesar misterioz të mbajtur nga një organizatë e fshehtë e murgjve. Shkar

  Featured
 • Popular New Police Story (2004)

  New Police Story (2004)

  nga Admin Shtuar 638 Shikime / 0 Likes

  Një polic i shpallur hero në qytetin e tij e drejton skuadrën drejt një kurthi vdekjeprurës nga i cili ai është i vetmi që arrin të shpëtojë. I zhytur në dëshpërim dhe duke hequr fajin

  Featured
 • Popular Twinkle, Twinkle Lucky Stars (1985)

  Twinkle, Twinkle Lucky Stars (1985)

  nga Admin Shtuar 581 Shikime / 0 Likes

  Një informator i policisë i dërgon një letër që përmban informata të ndjeshme në një operacion të paligjshëm të drogës një mikut të tij, Yi-Ching. Ndërsa është

  Featured
 • Popular The Foreigner (2017)

  The Foreigner (2017)

  nga Admin Shtuar 16k Shikime / 4 Likes

  Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike,

  Featured
 • Popular Police Story: Lockdown (2013)

  Police Story: Lockdown (2013)

  nga Admin Shtuar 682 Shikime / 1 Likes

  Nje person qe kerkon lirimin e nje te burgosuri merr peng nje oficer policie me vajzen e tij dhe nje grup njerzish. Shkarko Filmin https://openload.co/f/p2obTgX7tfI Shkarko Titrat https://openload.co/f/pXsITNe7Aq8

  Featured
 • Popular The Protector (1985)

  The Protector (1985)

  nga Admin Shtuar 685 Shikime / 1 Likes

  Dy policët Nju Jorkez, Billy Wong dhe Danny Garoni, udhëtojn në Hong Kong pasi vajza e një biznesmeni të pasur rrëmbehet nga lordi i drogës, z Ko. Shkarko Filmin https://openload.co/f/FrNTbCN0qD8

 • Popular Kung-Fu Yoga (2017)

  Kung-Fu Yoga (2017)

  nga Admin Shtuar 1,471 Shikime / 2 Likes

  Dy profesorë arkeologjie vihen në kërkim të një thesari të humbur. Bashkë me asistentët – studentë të tyre nisen për një aventurë që i çon nga akujt e Tibetit në Dubai

  Featured
 • Popular Skiptrace (2016)

  Skiptrace (2016)

  nga Admin Shtuar 2,327 Shikime / 1 Likes

  Një detektiv nga Honk Kongu me ndihmën e një kumarxhiu amerikan vihen në ndjekje të një krimineli të njohur kinez. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-my8Hsb38Ag

  Featured
 • Popular 1911 Revolution (2011)

  1911 Revolution (2011)

  nga Admin Shtuar 1,900 Shikime / 1 Likes

  Një dramë historike bazuar në themelimin e Republikës së Kinës, kur forcat nacionaliste të udhëhequra nga Sun Yat-sen përmbysi Dinastia Qing. Shkarko Filmin https://openload.co/f/qoLxgBSDd3Y Shkarko Titrat http

  Featured
 • Popular Around the World in 80 Days (2004) - Dubluar Ne Shqip

  Around the World in 80 Days (2004) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,750 Shikime / 12 Likes

  Një zbulues britanik, një hajdut kinez, dhe një artiste franceze marrin një aventurë në të gjithë botën dhe bëjnë të mundur rrethin e globit për 80 ditë. Shkarko Filmin https://openload

  Featured
 • Popular Around the World in 80 Days (2004)

  Around the World in 80 Days (2004)

  nga Admin Shtuar 1,679 Shikime / 2 Likes

  Një zbulues britanik, një hajdut kinez, dhe një artiste franceze marrin një aventurë në të gjithë botën dhe bëjnë të mundur rrethin e globit për 80 ditë. Shkarko Filmin https://openload

  Featured
 • Popular The Tuxedo (2002)

  The Tuxedo (2002)

  nga Admin Shtuar 3,299 Shikime / 7 Likes

  Një shofer i pafat duhet të zërë vendin e një agjenti sekretë duke përdorur veglat dhe smokingun e tij të veçantë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/8HoGIAY9v-k

  Featured
 • Popular Robin-B-Hood (2006)

  Robin-B-Hood (2006)

  nga Admin Shtuar 2,707 Shikime / 12 Likes

  Thongsi dhe Oktopusi do të rrëmbejnë një fëmijë dhe do t'i duhet që të kujdesen 1 javë për atë derisa ta dorëzojnë atë. Por gjatë kësaj kohe ata krijojnë ndjenja për

 • Popular Rush Hour 3 (2007)

  Rush Hour 3 (2007)

  nga Admin Shtuar 2,266 Shikime / 3 Likes

  Pas vrasjes në tentativë ambasadorit Han, Lee dhe Carter kthehen në Paris për të mbrojtur një grua franceze me njohuri të udhëheqësve të triads 'sekrete. Shkarko Filmin https://openload.co/f/SEBMoows0Ak Sh

  Featured
 • Popular Rush Hour 2 (2001)

  Rush Hour 2 (2001)

  nga Admin Shtuar 2,462 Shikime / 6 Likes

  Karter dhe Li shkojne ne hong-kong per pushime, por pa e kuptuar perfshihen ne nje rrjet fallsifikatoresh… Shkarko Filmin https://openload.co/f/Bilt8QwGZlg Shkarko Titrat https://openload.co/f/nOE6hx4JF_0/

  Featured
 • Popular Rush Hour (1998)

  Rush Hour (1998)

  nga Admin Shtuar 2,187 Shikime / 3 Likes

  Dy police perpiqen te kthejne mbrapsh nje vajze te rrembyer… Shkarko Filmin https://openload.co/f/PjeeKaau1kQ Shkarko Titrat https://openload.co/f/1oR_q4ChVus/

  Featured
 • Popular Dragon Blade (2015)

  Dragon Blade (2015)

  nga Admin Shtuar 2,435 Shikime / 2 Likes

  Kinë, gjatë dinastisë Han (206-220 Pas Krishtit), Huo An (Xheki Çan), një zyrtar i burgosur dhe i skllavëruar për një krim të cilin nuk e ka kryer ai, fillon një aleancë të çuditshme me

  Featured
 • Popular The Accidental Spy (2001)

  The Accidental Spy (2001)

  nga Admin Shtuar 3,384 Shikime / 7 Likes

  Ky film aksion shpaloset me historinë e Bei, një shitës në një dyqan të pajisjeve stërvitje, i cili strehon ëndrrat e aventurave. E gjitha fillon në një ditë normale, kur Bei ndjekë ... Shkarko F

  Featured
 • Popular Police Story 4: First Strike (1996)

  Police Story 4: First Strike (1996)

  nga Admin Shtuar 2,652 Shikime / 3 Likes

  Polici i Hong Kongut, Xheki, përfshihet në një mision te drejtuar na CIA, por pas disa kohës bëhet pjesë e FSB në Rusi. Por jo çdo gjë është ashtu siç duket dhe Xheki bie ne kurthin e pun&eum

  Featured
 • Popular Shinjuku Incident (2009)

  Shinjuku Incident (2009)

  nga Admin Shtuar 1,985 Shikime / 0 Likes

  Një imigrantë i thjeshtë kinezë në luftë kundër një prej organizatave më të fuqishme kriminale në planet. Shkarko Filmin http://abinitio.me/1pyls Shkarko Titrat http://abinitio.me/6mkaH

  Featured
 • Popular Shanghai Noon (2000)

  Shanghai Noon (2000)

  nga Admin Shtuar 3,770 Shikime / 9 Likes

  Një burrë kinez i cili udhëton për në Perëndimin e egër për të shpëtuar një princeshë të rrëmbyer. Pas bërjes bashkë me një grabitës trenash, dyshja vihet pasë

  Featured
 • Popular The Myth (2005)

  The Myth (2005)

  nga Admin Shtuar 2,130 Shikime / 2 Likes

  Arkeologu Jack vazhdon të ketë ëndrra të përsëriteshme nga një jetë e kaluar, ku ai është gjenerali i madh Meng Yi, të cilit i është besuar për të mbrojtur një princeshë

  Featured
 • Popular Twin Dragons (1992)

  Twin Dragons (1992)

  nga Admin Shtuar 3,832 Shikime / 8 Likes

  Dy binjakë janë ndarë që në lindje, njëri bëhet mekanik dhe tjetri një dirigjent shumë i vlerësuar i muzikës klasike. Më në fund takohen në moshë madhore duke ngatërruar bot&e

  Featured
 • Popular Snake in the Eagle's Shadow (1978)

  Snake in the Eagle's Shadow (1978)

  nga Admin Shtuar 2,018 Shikime / 4 Likes

  Afër fundit te dinastise Ching, dmth ne fillim te shekullit te 20, ne kine kane ngelur vetem dy shkolla rivale te arteve marciale: Kthetra e shqipnjes dhe grushti i gjarperit. Mjeshteri i shkolles se pare, lordi Sheng Kuan, po eleminon te gjithe mjes

  Featured
 • Popular Project A 2 (1987)

  Project A 2 (1987)

  nga Admin Shtuar 2,557 Shikime / 1 Likes

  Dragon është transferuar tashmë që të jetë kreu i policisë së qarkut Sai Wan, dhe duhet të luftoj me një gangster, anti-Manchu revolucionarët, disa piratë të arratisur, lojalistët e Man

  Featured
 • Popular Police Story 3: Supercop (1992)

  Police Story 3: Supercop (1992)

  nga Admin Shtuar 2,863 Shikime / 1 Likes

  Ekipi i detektivëve të Hong Kong-ut bashkohet me homologen e tij nga armata e kuqe Kineze për të ndaluar një baron kinezë të drogës. Shkarko Filmin http://abinitio.me/cFSvx

  Featured
 • Popular Police Story 2 (1988)

  Police Story 2 (1988)

  nga Admin Shtuar 2,278 Shikime / 0 Likes

  Super Polici i Hong Kong-ut duhet të ndalë një grup sulmuesish në të njëjtën kohë që keqbërësit e pjesës së parë janë jashtë për hakmarrje. Shkarko Filmin http://abinitio

  Featured
 • Popular Project A (1983)

  Project A (1983)

  nga Admin Shtuar 3,080 Shikime / 5 Likes

  Duke luftuar kundër piratëve në "Hong Kongun e vjetër". dram kineze me shumë aksion dhe muzikë. Shkarko Filmin http://abinitio.me/e7zaV

  Featured
 • Popular Police Story (1985)

  Police Story (1985)

  nga Admin Shtuar 2,059 Shikime / 0 Likes

  Një oficer i policisë së Hong Kong-ut duhet të pastrojë emrin e tij të mirë, ai është pas gjurmëve për vrasjen e një polici të korruptuar nga bosët e drogës. Shkarko Filmin http://

  Featured
 • Popular The Karate Kid (2010)

  The Karate Kid (2010)

  nga Admin Shtuar 4,787 Shikime / 15 Likes

  Nje nene beqare per shkak te punes transferohet ne Kine ku djali i saj fillon te mesoje kung-fu qe te mbroje veten. Shkarko Filmin http://abinitio.me/nxMPE

  Featured
 • Popular Miracles Mr. Canton and Lady Rose (1989)

  Miracles Mr. Canton and Lady Rose (1989)

  nga Admin Shtuar 1,436 Shikime / 2 Likes

  Një djalosh nga fshati bëhet bosi i një bande duke blerë një trëndafil me fat nga një grua e moshuar. Ai dhe një këngëtare nga klubi i natës së bandës përpiqen të bëjnë n

  Featured
 • Popular Little Big Soldier (2010)

  Little Big Soldier (2010)

  nga Admin Shtuar 1,787 Shikime / 2 Likes

  Një ushtar i vjetër rrëmben një gjeneral të ri,të një shteti armik për ta ndihmuar të fitojë një shpërblim.

  Featured
 • Popular Shanghai Knights (2003)

  Shanghai Knights (2003)

  nga Admin Shtuar 2,273 Shikime / 1 Likes

  Londër 1880. Një rebel kinez vret babanë e Çon Ueing,funksionarin e lartë të oborrit perandorak. Më pa vrasësiia mbath në Angli, por Çon Ueing dhe shoku i tij Roi O’Bënone ndjekin për t

  Featured
 • Popular The Forbidden Kingdom (2008)

  The Forbidden Kingdom (2008)

  nga Admin Shtuar 2,538 Shikime / 1 Likes

  Një zbulim i bërë për kungfu qon një amerikan në aventurën e kinës, ku ai bashkohet me disa grupe luftëtar të arteve marciale për të kapur mbretin e majmunëve

  Featured
 • Popular Chinese Zodiac (2012)

  Chinese Zodiac (2012)

  nga Admin Shtuar 1,581 Shikime / 4 Likes

  Një gjuetar i famshëm thesaresh, Kondor, në kërkim të një serie skulpturash antike kineze, të gëdhëndura me pamjen e 12-të kafshëve të zodiakut…

 • Popular Looking For Jackie (2009)

  Looking For Jackie (2009)

  nga Admin Shtuar 3,578 Shikime / 4 Likes

  Jackie Chan është i pamposhtur në Kung Fu Master në stilin tradicional Jackie Chan. Kur një djalë i ri do të mësojë se si të luftojë nga shef personalisht, ai jo vetëm ... Shkarko Filmin http://a

  Featured
 • Popular The Spy Next Door (2010)

  The Spy Next Door (2010)

  nga Admin Shtuar 4,000 Shikime / 5 Likes

  Ish-spiuni i CIA-s Bob Ho merr në caktim të kujdeset për tre fëmijët e të dashurës së tij.

  Featured
 • Popular The Medallion (2003)

  The Medallion (2003)

  nga Admin Shtuar 3,583 Shikime / 8 Likes

  Një detektiv i Hong Kongut pëson një aksident fatal që përfshin një medalion misterioz dhe shndërrohet në një luftëtar të pavdekshëm me fuqi mbinjerëzore.Regjisor:Gordon ChanAktorë:Jack

  Featured
 • Popular Shaolin (2011) - Me Titra Shqip

  Shaolin (2011) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 2,313 Shikime / 4 Likes

  Kina është zhy­tur në grindje e armiqësi mes atyre kryeko­man­datëve ku dëshi­rojn që pushtetin e tyre ta shtri­jnë mbi tokat e fqin­jëve. I ndih­muar nga suk­sesi i tij në

  Featured

Kategorit

RSS