Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Jim Belushi


  • Popular Wonder Wheel (2017)

    Wonder Wheel (2017)

    nga Admin Shtuar 15.8k Shikime / 0 Likes

    Jetët e katër njerëzve ndërthuren keqas në ishullin e lojërave dhe zbavitjeve: Xhini, një ish-aktore emocionalisht e paqëndrueshme, e cila tani punon si kameriere Hampti, bashkëshorti i saj Miki, një roje

    Featured

Kategorit

RSS