Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Hannibal


 • Popular Hannibal - Sezoni 2 Episodi 9

  Hannibal - Sezoni 2 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 330 Shikime / 0 Likes

 • Popular Hannibal - Sezoni 2 Episodi 8

  Hannibal - Sezoni 2 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 315 Shikime / 1 Likes

  Will ndihmon ne hetimin e nje trupi te gjetur brenda një kali, ndërsa Alana frikesohet ne lidhje me synimet e Willit per Hannibal.

 • Hannibal - Sezoni 2 Episodi 7

  Hannibal - Sezoni 2 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 277 Shikime / 1 Likes

  Will është liruar nga azili Chilton, ndërsa zbulimi i Miriam Lass i jep Jack shpresë per gjetjen e vrasesit.

 • Popular Hannibal - Sezoni 2 Episodi 6

  Hannibal - Sezoni 2 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 339 Shikime / 1 Likes

  Trupi i një këshilltari të qytetit gjendet i ndërthurur me një pemë; Jack prish festen e Hannibal për të hetuar dyshimet e Willit; ajo qe zbulon i trondit te gjithë.

 • Hannibal - Sezoni 2 Episodi 5

  Hannibal - Sezoni 2 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 256 Shikime / 1 Likes

  Freddie Lounds gjen kufomën e Beverlit; Will takohet me vrasësin 'kopjues' dhe e urdhëron atë të vrase Hannibal. Gedeoni e dëgjon këtë dhe i jep Alanes mundësinë për të shpëtuar Willin nga t

 • Hannibal - Sezoni 2 Episodi 4

  Hannibal - Sezoni 2 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 257 Shikime / 1 Likes

  Zbulimi i nje kufome ben qe te thirret FBI, ndërkohë Beverly Katz gjen një piste për vrasësin mural qe e fut ate ne një rrugë vdekjeprurëse.

 • Popular Hannibal - Sezoni 2 Episodi 3

  Hannibal - Sezoni 2 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 364 Shikime / 1 Likes

  Jack Crawford rrezikon punën e tij duke shkuar kundër direktivave të FBI-së dhe zbulon në gjykatë se ishte ai që e shtyu Will ne limitet e tij.

 • Hannibal - Sezoni 2 Episodi 2

  Hannibal - Sezoni 2 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 272 Shikime / 1 Likes

  Ekipi BAU germon mbi origjinën e zhdukjes se trupave nga skena e krimit, duke punuar për të zbuluar planin dinak te vrasësit, ndërsa Will Graham fillon planin e tij nga brenda azilit.

 • Popular Hannibal - Sezoni 2 Episodi 1

  Hannibal - Sezoni 2 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 415 Shikime / 1 Likes

  Ndërsa Will vazhdon të pohojë pafajësinë e tij, Hanibali dhe Jack përpiqen ta pranojne faktin se ai është në burg; Kade Purnell viziton Willin.

 • Hannibal - Sezoni 1 Episodi 13

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 13

  nga Admin Shtuar 252 Shikime / 1 Likes

  Pas udhëtimit të tij të çuditshëm në Minesota, Graham është marrë në paraburgim nga Crawford për vrasjen e mundshme të Abigail Hobbs. Ata gjejnë veshin e saj të prerë në lav

 • Popular Hannibal - Sezoni 1 Episodi 12

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 12

  nga Admin Shtuar 774 Shikime / 1 Likes

  Pas një komenti të çastit nga Graham, Hannibal lë një krehër në dhomën e Georgia Madchen, i cili aksidentalisht ndez një zjarr brenda dhomës së saj hiperbarike dhe digjet deri në vdekje. I zem&

  Featured
 • Hannibal - Sezoni 1 Episodi 11

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 11

  nga Admin Shtuar 258 Shikime / 1 Likes

  Dr. Abel Gideon arratiset nga paraburgimi dhe fillon të shenjstëroj psikiatrit që u përpjekën ta trajtojn atë, duke shfaqur trupin e tyre me një kravatë kolumbiane. Ndërsa Alana Bloom është vën&e

 • Hannibal - Sezoni 1 Episodi 10

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 10

  nga Admin Shtuar 240 Shikime / 1 Likes

  Beth Lebeau gjendet e vrarë, pasi u mbyt në gjakun e saj, si pasojë e fytyrës së prer. Gjendja mendore e Graham vazhdon të bjerë ndjeshëm, Lecter e dergon te një neurologe, një kolege e vjetër e tij,

 • Hannibal - Sezoni 1 Episodi 9

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 267 Shikime / 1 Likes

  Një pol totem i trupave njerëzore duke filluar nga të vrarë rishtas dhe më parë janë gjetur në plazh dhe ndërsa Graham po heton vendin e krimit, ai papritmas e gjen veten në zyrën e Lecterit, tre or&e

 • Popular Hannibal - Sezoni 1 Episodi 8

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 312 Shikime / 0 Likes

  Pacienti i Lecter-it Franklin Froideveaux shqetësohet se shoku i tij Tobias mund të jetë një psikopat, por makthi në rritje i Franklin me Lecterin është ajo që ka të bëjë me këtë të fun

 • Hannibal - Sezoni 1 Episodi 7

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 234 Shikime / 0 Likes

  Njësiti Bau thirret kur një njeri gjendet në vaskën e një dhome hoteli me veshkën e tij të hequr dhe Graham duhet të përcaktojë nëse ky është akt i një korrje të organeve ose n&eum

 • Hannibal - Sezoni 1 Episodi 6

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 245 Shikime / 0 Likes

  Një infermiere në Spitalin Shtetëror të Baltimores për kriminel të çmendur vritet brutalisht nga një pacient, Dr. Abel Gedeonit, në një mënyrë që të kujton "Chesapeake Ripper", i cili

 • Hannibal - Sezoni 1 Episodi 5

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 281 Shikime / 2 Likes

  Një çift gjendet i vrarë në një dhomë moteli, vënë në pozicion duke u lutur dhe me mishin nga shpinat e tyre hapur dhe të lidhur në tavan për t'i dhënë atyre pamjen e krahëve. Du

 • Hannibal - Sezoni 1 Episodi 4

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 292 Shikime / 0 Likes

  Një seri e vrasjeve familjare ndodhin, dhe Will do të përcakton se ato janë bërë nga secili prej fëmijëve të zhdukur të familjeve, që u rrëmbyen dhe ju shpërla truri për të vrar&eu

 • Popular Hannibal - Sezoni 1 Episodi 3

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 364 Shikime / 0 Likes

  Të vendosur për ti dhënë Abigailit mbylljen, Will dhe Hannibal marrin Abigailin përsëri në skenën e krimeve të babait të saj. Por gjërat marrin një kthesë për keq, kur vrasësi Copy

 • Popular Hannibal - Sezoni 1 Episodi 2

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 321 Shikime / 0 Likes

  Will dhe Jack kërkojn vrasësin i cili është duke varrosur viktimat e tij të gjallë, në mënyrë që ata do të bëhen pleh për kopshtin e tij të kërpudhave. Ndërsa gazetarja e tabl

 • Popular Hannibal - Sezoni 1 Episodi 1

  Hannibal - Sezoni 1 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 633 Shikime / 0 Likes

  Eksploron marrëdhëniet e hershme midis psikiatrit të njohur dhe pacientit të tij, një Profilist i ri krimi i FBI-së, i cili është i përhumbur nga aftësia e tij për tu identifikuar me vrasësit ser

  Featured

Kategorit

RSS