Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Narcos


 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 10 I Fundit

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 10 I Fundit

  nga Admin Shtuar 452 Shikime / 0 Likes

  Davidi dhe Pena janë në kërkim të Pallomarit. Pena merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/0M2prt1-VrQ

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 9

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 315 Shikime / 0 Likes

  Davidi ndjek dyshimet e tij. Peña tronditet nga korrupsioni i qeverisë kolumbiane. Miguel ndodhet sërish në rrezik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/fBNHpPzKoFM

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 8

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 371 Shikime / 0 Likes

  Davidi kërkon të marr hak për të atin dhe vendos Enriquen në rrezik. Peña kërkon ndihmën e Don Bernës për një mision shpëtimi. Shkarko Filmin https://openload.co/f/i0ECpXWWys8

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 7

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 286 Shikime / 0 Likes

  Pena organizon një tjetër operacion sekret për të kapur një tjetër pjesëtar të kartelës por nuk ka shumë kohë në dispozicion. Shkarko Filmin https://openload.co/f/JJgOXlYIMsU

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 6

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 367 Shikime / 0 Likes

  Jorge merr përsipër një plan të rrezikshëm. Një aksident në New York kërcënon lirinë e Chepes. Peña udhëton drejt Curacaos për të arrestuar një pjesëtar të kartelë

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 5

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 294 Shikime / 0 Likes

  Krerët e kartelës përpiqen të gjejnë personin që ka shpërndarë informacionin. Agjenti Pena i vihet nga pas një llogaritari të kartelës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/20a0kjm5nRY

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 4

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 429 Shikime / 0 Likes

  Agjenti Penja triumfon ne detyren e tij duke arrestuar njerin nga kumbarët e Kalit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/R7XWE0Qp8co

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 3

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 368 Shikime / 0 Likes

  Vëllezërit Rodrigez kërkojnë të bëjnë pastrim parash. Pas vrasjes së grupit të parë të policëve amerikanë, pas tyre shkojnë një dyshe tjetër shume e aftë... Shkarko Filmi

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 2

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 472 Shikime / 1 Likes

  Karteli përpiqet të mbulojë një incident duke shantazhuar një zyrtar qeveritar që rrezikon t'i ekspozojë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/VDMSa5IjnPU

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 1

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 670 Shikime / 0 Likes

  Agjenti Penja vihet në krye të detyrës për të zbuluar aktivitetin e jashtëligjshëm që po zhvillohet në Kali. Shkarko Filmin https://openload.co/f/oyGjInDgQHI

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 10 (I Fundit)

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 10 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 1,093 Shikime / 2 Likes

  Javieri përballet me jehonën e intervistës së Judyt. Tata mundohet ta bindë Pablon që të dorwzohet për hir të fëmijëve të tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/T1CIpiKUQog

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 9

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 1,009 Shikime / 2 Likes

  Kolumbia fillon të kthehet kundër Escobarit pas sulmit të tij të fundit terrorist. Tata merr ndihmë nga një aleate e papritur. Quica fillon të ndihet shumë në ankth. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9_ydt5a

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 8

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 1,244 Shikime / 2 Likes

  Kolumbia fillon të kthehet kundër Escobarit pas sulmit të tij të fundit terrorist. Tata merr ndihmë nga një aleate e papritur. Quica fillon të ndihet shumë në ankth. Shkarko Filmin https://openload.co/f/8OROdYZ

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 7

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 968 Shikime / 4 Likes

  Të sapoformuarit Los Pepes duan të shkatërrojnë Pablon dhe perandorinë e tij. Vëllai i Tatas i kërkon asaj të largohet dhe të gjejë siguri bashkë me fëmijët. Shkarko Filmin https://openload.

 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 6

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 1,225 Shikime / 2 Likes

  Të sapoformuarit Los Pepes duan të shkatërrojnë Pablon dhe perandorinë e tij. Vëllai i Tatas i kërkon asaj të largohet dhe të gjejë siguri bashkë me fëmijët. Shkarko Filmin https://openload.

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 5

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 1,283 Shikime / 2 Likes

  Një lider i ri caktohet për njësinë e kërkimit. Javieri e humb besimin në sistem. Pablo sjell vëllain e Tatas, Carlosin nga Majemi për ta bërë atë të lumtur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 4

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 1,239 Shikime / 1 Likes

  presidenti Gaviria i ofron punë të re një kolegu të vjetër. Taktikat e reja të policisë së kontrollit e trondisin Pablon, por vënë në vështirësi edhe Steven dhe Javierin. Shkarko Filmin http

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 3

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 1,483 Shikime / 5 Likes

  Presidenti Gaviria i ofron punë të re një kolegu të vjetër. Taktikat e reja të policisë së kontrollit e trondisin Pablon, por vënë në vështirësi edhe Steven dhe Javierin. Shkarko Filmin http

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 2

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 1,490 Shikime / 4 Likes

  Tata nuk duron dot më me jetën në arrati. Pablo i përgjigjet presidentit Gaviria për ofertën. Steve dhe Javier takojnë shefin e tyre të ri. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9xXcGs1R7zc

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 1

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 1,785 Shikime / 3 Likes

  Pas përpjekjes masive të ushtrisë për arrestimin e Pablos, familja ribashkohet ndërkohë që armiqtë shqetësohen. Steve dhe Connie grinden në lidhje me sigurinë e tyre. Shkarko Filmin https://openload.c

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 1 Episodi 10

  Narcos | Sezoni 1 Episodi 10

  nga Admin Shtuar 2,315 Shikime / 0 Likes

  Aktivitetet e Pablos në burg provokojnë qeverinë në marrjen e masave ekstreme. Mërfi dhe Penia përballen me një situatë të tyren.

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 1 Episodi 9

  Narcos | Sezoni 1 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 1,334 Shikime / 2 Likes

  Gjuetia për Pablon duket se ka mbaruar, pasi ai bën një marrëveshje me qeverinë, por Mërfi dhe Penia - dhe Karteli Kali - kanë plane të tjera.

 • Popular Narcos | Sezoni 1 Episodi 8

  Narcos | Sezoni 1 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 1,974 Shikime / 2 Likes

  Një gabim tragjik detyron qeverinë të ndryshojë taktikat në luftën kundër Pablos. Por, Pablo përballet me kërcënime të mëdha nga brenda perandorisë së tij.

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 1 Episodi 7

  Narcos | Sezoni 1 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 1,755 Shikime / 1 Likes

  Pablo shkon të fshihet, ndërsa vala politike kthehet kundër tij, por ai gjen sërish një mënyrë për tu kundër-përgjigjur. Mërfi dhe Penia më në fund fitojnë mbështjetjen e CIA-s.

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 1 Episodi 6

  Narcos | Sezoni 1 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 1,894 Shikime / 3 Likes

  Penia dhe Karillo i afrohen Gaçës. Mërfi përpiqet të mbrojë Gavirian, kandidatin pro-ekstradimit, nga një vrasës famëkeq i lidhur me Pablon.

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 1 Episodi 5

  Narcos | Sezoni 1 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 1,239 Shikime / 1 Likes

  Do të ketë një të ardhmeMetodat ekstreme të Pablos i çojnë narkotistët në prag të luftës me Karillon dhe me qeverinë. Penia përpiqet të mbrojë dëshmitarin e tij.

 • Popular Narcos | Sezoni 1 Episodi 4

  Narcos | Sezoni 1 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 1,305 Shikime / 1 Likes

  Pallati në flakëPavarësisht marrëveshjes së re të ekstradimit, SHBA-të vendosin më shumë para në luftën kundër komunizmit, duke krijuar sfida të reja për Mërfin dhe Penian në

 • Popular Narcos | Sezoni 1 Episodi 3

  Narcos | Sezoni 1 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 2,170 Shikime / 3 Likes

  Njerëzit e GjithëhershëmMërfi ballafaqohet me korrupsionin e thellë qeveritar, kur ai dhe Penia, përpiqen të prishin ambicjet politike të Eskobarit, duke provuar që ai është një narkoman.

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 1 Episodi 2

  Narcos | Sezoni 1 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 2,982 Shikime / 1 Likes

  Shpata e Simon BolivaritGrupi komunist radikal M-19 bën një lëvizje kundër narkotistëve, ndërsa Mërfi merr leksione nga ortaku i tij i ri Penia, për zbatimin e ligjit kolumbian.

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 1 Episodi 1

  Narcos | Sezoni 1 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 4,769 Shikime / 3 Likes

  Kacaboi, kimisti kilian i drogës, ia sjell produktin e tij kontrabandistit kolumbian Pablo Eskobar. Agjenti i DEA-s, Stiv Mërfi i bashkohet luftës kundër drogës në Botoga. Shkarko Filmin https://openload.co/f/AkwItOliark

  Featured

Kategorit

RSS