Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

By the Sea (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Angelina Jolie Dramë Romancë
2,301 Shikime

Përshkrimi

Francë, mezi i viteve 1970. Vanesa, një ish-kërcimtare dhe Roland, një shkrimtar amerikan, bëjnë një udhëtim së bashku. Duket sikur ata po rriten veçmas, por kur ata vendosen në një qytet të vogël , në breg të detit, ata fillojnë të afrohen me banorë gjallërues, si mirëmbajtësi i kafenesë dhe pronari i hotelit.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/Hg7DI

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS