Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Call Me King (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim
784 Shikime

Përshkrimi

Në botën e trafikut të armëve, besnikëria, nderi dhe maturia janë shumë të vlefshme, por s’ka asgjë më të rëndësishme se lidhja e familjes. Fuqia sjell armiq dhe një tradhëtia e një njeriu të dashur të pret si thikë. Anë do të mbahen, luftra do të luftohen, në fund vetëm një Mbret do të ketë…

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS