Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Captain America: The Winter Soldier (2014)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Sci-Fi
265 Shikime

Përshkrimi

Steve Rogers vijon udhëtimin e tij të gjatë si një superhero dhe ushtar Amerikan. Në këtë aventurë të re, ai përpiqet të gjejë vetveten në botën moderne pasi qëndroi i ngrirë për shekuj me radhë i pazbuluar nga të tjerë. Në këtë film fantastik, vijojnë aventurat e Rogers i cili përveç përshtatjes me evoluimin e madh të njerëzimit në shekuj, i duhet që të përballet edhe me armiq të rinj dhe shumë të fortë për kohën. Një histori e magjishme e mbushur me aventura të shumta në episodin e radhës së Captain Amerika. Mos e humbni rolin e agjentit sekret në këtë film të ri.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/W5WtXjgbbuU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS