Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Carver (2008)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror
811 Shikime

Përshkrimi

Bazuar në një histori të vërtetë, Carver përshkruan ngjarjet reale jetësore të pesë 20-vjeqarve që shkojn në kamping në qytetin malor të qetë Ridge dhe që asnjëherë nuk kthehen.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS