Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Casino (1995)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,292 Shikime

Përshkrimi

Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes  dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/M6c7DQ5_HFs

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/bGHPVdb4Zxg

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS