Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Catch .44 (2011)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Bruce Willis Krim
262 Shikime

Përshkrimi

Për tes (Akerman) dhe dy miqtė e saj Kara (Nikki Reeddhe Dawn (Deborah Ann woll), puna dukej mjaft e thjeshtëndërpreu një ngarkesë të dyfishtëkryq të drogës për shefin e tyre të krimit Mel (Willis) në një lokal të vogël të izoluar. Por kur një zinxhir i pandalshëm ngjarjesh shpaloset, të gjithë shpejt e kupton se askush nuk është  ata duket dhe puna mund të jetë diçka tjetër se duke eliminuar konkurrencënAjo që filloi si udhëzime të thjeshta tani është kthyer në një lojë vdekjeprurëse macedhemiu  me armë të mëdha ..

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/aX62jvXJITo

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS