Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Catch Hell (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Triller
718 Shikime

Përshkrimi

Aktori i dështuar i Hollivudit Regon Pirs, është rrëmbyer nga banditë rrugës për në Shrivport, Luiziana. Bllokuar në një kasolle, rrëmbyesit e torturojnë dhe i bëjnë shantazh duke marrë llogarinë e tij në Twitter dhe duke kërcënuar se do të ngarkojnë materiale kompromentuese.Si mund ti shpëtojë situatës së tij?

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/eUv98pLtlc8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS