Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Catwoman (2004)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Halle Berry Sharon Stone
1,497 Shikime

Përshkrimi

Një grua e turpshme, e pajisur me shpejtësi, reflekset, dhe shqisat e një mace, ecën një linjë të hollë ndërmjet kriminelit dhe heroit, madje edhe si një detektiv këmbëngulje e ndjek atë, i shtangur nga të dy personat saj.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/8sP7I

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/ZUxK1

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS