Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Changing Lanes (2002)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Ben Affleck Dramë Triller
1,638 Shikime

Përshkrimi

Historia e asaj se çfarë ndodh në një ditë në Nju Jork, kur një avokat i ri dhe një biznesmen ndajnë një aksident të vogël automobilistik në FDR. Udhëtimi i tyre i përbashkët rrugorë përshkallëzohet në një grindje.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/QyhVqPB_MAU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Mirjeta Shtuar Shumm bre kualiteti i dobet qka jeni tu ba kshtu :(
RSS