Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Chasing Amy (1997)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Ben Affleck Dramë Komedi Romancë
1,010 Shikime

Përshkrimi

Holden dhe Banky janë artistë librash komik. Çdo gjë po shkon mirë për ta derisa ata njihen me Alisan, gjithashtu një artise librash komik. Holden bie në dashuri me të, por shpresat e tij zhduken kur ai kupton një sekret të saj.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/rqe8A

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS