Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Chinatown (1974)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat IMDB Top 250 Dramë Mister
557 Shikime

Përshkrimi

Një detektiv privat punësohet për të ekspozuar një kurorëshkelës që e gjen veten të kapur në një rrjetë mashtrimi, korrupsioni dhe vrasje.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/y2ZdaPRodXE

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS