Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Cinderella (2015)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Fantazi Familjar
864 Shikime

Përshkrimi

Pasi i ati ndërron jetë, Ela e re e gjen veten në mëshirën e njerkës së keqe dhe vajzave të saj. Por ajo nuk do të humbi kurrë shpresat, pasi takimi me një djalë të panjohur do ti ndryshoj komplet rrjedhën e jetës. Kjo është historia e vërtetë e Hirushes, ashtu siç nuk e keni parë më parë….

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/fdHcbjs-p6Q

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS