Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Citizen Gangster (2011)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim
257 Shikime

Përshkrimi

Veterani luftës së Dytë Botërore Edi Boijd po i plotëson familjes së tij të re një ëndërr të paplotësuar të bëhet një yll Hollywoodi. Por ëndrra e tij e çon në një rrugë të rrezikshme dhe tragjike. Kjo është historia e Edi Boijd veteranit të luftës së dytë botërore i cili u shndërrua në një makth për bankat kanadeze duke i grabitur ato…

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/A55za_9uxKA

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS