Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Çmenduritë e Perandorit Kusko 2 (2005) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga Admin
8,938 Shikime

Përshkrimi

Perandori Kusco është kthyer në një llama nga Yzma ish-administratori i tij, dhe tani duhet të rimarrë fronin e tij me ndihmën e Pacha.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/kKt1F

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • hapu Shtuar nuk hapet
  • aqif Shtuar super faqe
RSS