Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Company (2002)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Krim Triller
2,724 Shikime

Përshkrimi

Chandu i cili jetonte ne lagje te varfera te indise bashkohet me Malik , nje kriminel i rangut te vogel . Se bashku ato eleminojne te gjithe armiqte e tyre , duke u bere gangsteret me te frikshem ne Mumbai , deri sa xhelozia dhe inati i kthen ato kunder njeri tjetrit.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS