Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Daddy’s Home 2 (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi Mark Wahlberg Mel Gibson
427 Shikime

Përshkrimi

Duke qenë se më në fund e pranuan ekzistencën e njëri-tjetrit, Bred dhe Dasti tani duhet të merren gjatë pushimeve me baballarët e tyre të bezdisshëm.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/MMXhglRKq-o

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS