Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Dadoja Mekfi (2005) - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Fantazi Familjar Komedi
8,859 Shikime

Përshkrimi

Z. Kedrik Braun ka humbur gruan e tij dhe ka mbetur tani me shtatë fëmijët e
 tij të cilët sillen aq keq sa që të gjitha dadot kanë ikur. Tani ai ka dëgjuar një
 zë misterioz që i tha të marrë Dado Mekfin e cila është një
 grua magjistare me kompetenca të veçanta.
 
DirektoriKirk Jones
Shkrimtarët:
Emma Thompson (Skenari), Christianna Brand (libri"Nurse Matilda)
Aktoret:
Emma ThompsonColin FirthAngela Lansbury

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • 1 Shtuar si mund ti shkarkojm filmat?
  • lea Shtuar Si mund ta shkarkoj?? plz
  • rita ora Shtuar film shume i miree
RSS