Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Deception (2008)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim Mister
2,596 Shikime

Përshkrimi

Një kontabilist është futur në një klub misterioz seksi njohur si Lista nga shoku i tij avokat. Por në këtë botë të re, ai së shpejti bëhet i dyshuari kryesor në zhdukjen e një gruaje dhe një grabitjeje multi-millionëshe.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/xmrt3VU08H4

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS