Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Defective (2017)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Sci-Fi Triller
749 Shikime

Përshkrimi

Në të ardhmen e afërt, një shtet jeton nën mbikëqyrjen e një korporate të ligë, që ushtron grushtin e hekurt mbi njerëzit dhe që ka qëllime të pushtojë planetin. Një ish-ushtarak dhe motra e tij gjenden në mes të një komploti dhe… nuk kanë zgjidhje tjetër përveçse të bëhen pjesë e tij. Por, me çfarë kushti?

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/8kDSwtEsEG8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS