Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Desert Heat (1999)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Komedi Van Damme
926 Shikime

Përshkrimi

Një familje dhe një bandë e trafikantëve të drogës komandojnë në një qytet në shkretëtirë. Por kur një ish-ushtar elite i cili ndihet fajtor për vdekjen e një miku dhe që dëshiron të ndihmojë gruan e ve arrin atje, shkakton një grindje mes dy bandave.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/_p0ZTlqZVzc

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS