Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Despicable Me (2010) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
9,426 Shikime

Përshkrimi

Kur një tru kriminal përdor tre vajza jetime si pengje për një skemë të madhe, 
ai gjen dashurinë e tyre dhe kjo e bën atë të ndryshojë thellësisht për më mirë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/VFLr38MjTBc/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • hamza Shtuar shume i bukur
  • vanesa Shtuar shum ARGetues

    shume argetues
RSS