Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Djali i Maskes 2005 - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aventurë Familjar Komedi
3,015 Shikime

Përshkrimi

Dhjetë vjet pas filmit të parë, Dr Arthur Neuman është duke dhënë një 
 fjalim në sallën e mitologjisë skandinave në Edge Muzeun e Qytetit. Një burrë,
 me të zeza vjen për të parë muzeun. Kur Dr Neuman arrin në pjesën lidhur me 
burgimin e Loki-t, Dr Neuman përmend se Loki e krijoi maskën dhe e lëshoi ​​atë në Tokë.
 
DirektoriLawrence Guterman
ShkrimtariLance Khazei
Aktoret:
Jamie KennedyTraylor HowardAlan Cumming

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS