Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Djali Peshkaqen dhe Vajza Llave 2005 - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Familjar
1,093 Shikime

Përshkrimi

Maks është një fëmijë i vetmuar i cili krijon një botë imagjinare, ku të gjithë në imagjinatën e tij dhe ëndrrat vijnë në jetë. Ai krijon dy karaktere; Djali Peshkaqen, një djalë i ri i cili u shpëtua nga peshkaqenët pas humbjes së babait të tij në det dhe Vajza Llavë e cila mund të prodhojë zjarr dhe llava.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/xJCIEhXVNLM

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS