Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Elf (2003) - Dubluar ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


3,982 Shikime

Përshkrimi

Një ditë Krishtlindje, gjatë një ndalese në një jetimore, një djalë i mitur me emrin Buddy, i mahnitur nga pamja e një arush pellushi, futet në thesin e dhuratave të Santa Klaus-it, ndërsa ai është duke shpërndarë lodra në jetimore në prag të Krishtlindjeve. Santa Klausi pa e ditur e merr fëmijën në Polin e Veriut, dhe vullnetarët Elf e rritin atë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/sPkjkeK2SaE

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • oltion Shtuar film shum i kapshem veq vazhdoni
RSS