Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Elizabethtown (2005)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Komedi Romancë
2,325 Shikime

Përshkrimi

Gjatë një kujtimi të egër për një patriark Jugor, papritur lulëzon një romancë mes një gruaje të re dhe një burri.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/mSQfo9WdTMo

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS