Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Everything Must Go (2010)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Komedi
1,171 Shikime

Përshkrimi

Kur një i alkoolizuar, humbë gruan dhe punën e tij, ai mban oborrin e tij për shitje në një përpjekje për të rifilluar. Një fqinj i ri mund të jetë çelësi për kthimin e tij..

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/AnNhn

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/PKucv

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS