Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Fanny and Alexander (1982)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat IMDB Top 250 Dramë
1,382 Shikime

Përshkrimi

Dy fëmijë të vegjël suedezë përjetojnë shumë komedi dhe tragjedi të familjes së tyre...

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS