Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Fight Club (1999)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat IMDB Top 250 Dramë Brad Pitt
1,778 Shikime

Përshkrimi

Një punëtor zyre insomniac kërkon për një mënyrë për të ndryshuar jetën e tij dhe takohet me një prodhues sapuni dhe formojnë një klub për luftra ilegale që evoluon në diçka më shumë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/y_f10gI-rO4/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS