Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Frankie and Johnny (1991)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,395 Shikime

Përshkrimi

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/AbmID

Johnny sapo është liruar nga burgu, dhe merr punësohet në një kafene pranë kamerieres Frankie. Frankie është pak vetjake, por Johnny përcaktohet që romanca e tyre do të lulëzojë.

Regjisor:
Garry Marshall
Aktorë:
Al Pacino, Michelle Pfeiffer, Hector Elizondo

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Admin Banned Shtuar flm shum qe na tregove linqet u bënë update
  • uneti Shtuar ja keni huq pak se nuk oshte ky film Frankie and Johnny (1991)
RSS