Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Gangster's Paradise: Jerusalema (2008)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim
647 Shikime

Përshkrimi

Rritja e një vagabondi të ri nga një kriminel i vogël në një sipërmarrës të fuqishëm të krimit gjatë viteve të trazuara para dhe pas rënies së aparteidit.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/kEHnv

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/HJqJz

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS