Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Garfield (2004) - Dubluar Ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
10,726 Shikime

Përshkrimi

Garfield është një mace e dhjamosur i cili jeton me pronarin e tij,  Jon Arbuckle. Garfield kalon kohën e tij duke ngacmuar Jon dhe tallet me qenin fqinj Doberman.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/RU0nJJ36RNk/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • endti tema123 Shtuar hahhha super film te shkrin tu qesh
RSS