Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Glass Chin (2014)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Triller
316 Shikime

Përshkrimi

Një ish kampion boksi i pafat detyrohet të bëjë zgjedhje mes shoqërisë dhe ambicies kur akuzohet për nje vrasje, të cilën s’e ka kryer.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/0ZTJjyrHLEI

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS