Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Gone (2012)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Mister Triller
318 Shikime

Përshkrimi

Kur motra e saj zhduket, Jill është e bindur se vrasësi serial që e rrëmbeu dy vjet më parë është kthyer, dhe ajo vendos për herë të përballet me rrëmbyesin e saj…

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Bxw01-JCXJU

Shiko/Shkarko

Nyje: Gone (2012)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS