Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Grown Ups (2010)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminAdam Sandler Të Gjithë Filmat Komedi
3,087 Shikime

Përshkrimi

Pasi trajneri i basketbollit të shkollës së mesme ndërron jetë, pesë miq të mirë dhe ish lojtarët e tjerë të skuadrës ribashkohen për një fundjavë pushimi në Ditën e Pavarësisë së SHBA-ve.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS