Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Hachi: A Dog's Tale (2009)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Familjar
2,104 Shikime

Përshkrimi

Një dramë e bazuar mbi historinë e vërtetë të një profesori kolegji dhe një qeni të cilin ai e merr në shtëpi.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS