Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aventurë Fantazi Familjar
8,356 Shikime

Përshkrimi

Herri shpërfill paralajmërimet që të mos kthehet në Hogwarts, vetëm se gjen shkollën të bombardohet nga një seri sulmesh misterioze dhe një zë i çuditshëm e bezdis atë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/e3--d8oWV_I

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • g.c Shtuar i like it
  • harmiona ohsab Shtuar su pe rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrr
  • Harry Potter Shtuar harry
RSS