Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Hereafter (2010)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Fantazi
2,478 Shikime

Përshkrimi

Një dramë që ka në qendër tre persona; një gazetar francez, një nxënës të një shkolle angleze dhe një punëtor të thjeshtë amerikan të cilët janë të prekur nga vdekja në mënyra të ndryshme.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/ntLqr

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS