Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Hit and Run (2012)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Komedi Romancë
1,371 Shikime

Përshkrimi

Nje ish-garues del nga programi i mbrojtjes se deshmitareve dhe rrezikon identitetin per te çuar te dashuren ne Los Angelos.Tani ai ndiqet nga Policia dhe Ish-bosi tij gangstier.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS